Dla lubiących horrory

Amnesia: Rebirth – wymagania sprzętowe

Horrory to nie tylko kinowe hity i serialowe produkcje, które przerażają nas z małego i wielkiego ekranu. Straszaki i przerażające thrillery coraz odważniej wchodzą też w przemysł gier wideo – dobitnie świadczy o tym chociażby horrorowa seria Amnesia, która 20 października 2020 roku doczeka się pełnoprawnej kontynuacji o podtytule Rebirth. W grze wcielamy się w postać Tasi Trianon,, która budzi się w samym środku algierskiej pustyni. Czeka nas podróż przez osamotnienie, smutek, rozpacz i próbę zrozumienia własnego położenia. Jak daleko sięgają granice ludzkiej wytrzymałości? Przekonać się o tym mogą gracze o silnych nerwach, którzy za niespełna tydzień zasiądą przed najnowszą produkcją studia Frictional Games. Rodzimych miłośników wirtualnej rozrywki może nieco zasmucić informacja, że gra nie posiada polskiej wersji językowej. 

Materiały promocyjne gry

Amnesia: Rebirth przeraża – czy jej wymagania sprzętowe także? Niedawno ludzie z Frictional Games zdecydowali się upublicznić wymagania sprzętowe produkcji, które z całą pewnością warto sprawdzić przed jej zakupem.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Procesor: Core i3 / AMD FX 2.4Ghz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: OpenGL 4.0, Nvidia GTX 460 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 630
Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Procesor: Core i5 / Ryzen 5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: OpenGL 4.3, Nvidia GTX 680 / AMD Radeon RX 580 / Intel Xe-HPG
Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam 

Kody:

W grze niemal na pewno nie będziemy mogli używać kodów – w tego typu produkcjach liczy się przede wszystkim przygoda i tło fabularne. 

Szukasz innych ciekawych tegorocznych premier? Sprawdź również wymagania sprzętowe gier Ghostrunner i Assassin's Creed: Valhalla.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO