Czas na zabawę w towarzystwie

Among Us – nowa mapa jeszcze w marcu!

Gra Among Us z niszowej produkcji stała się bardzo szybko światowym hitem, którego sukces zaskoczył samych twórców. Zasady gry są bardzo proste i koncentrują się na rozgrywce wieloosobowej – wśród nich grasuje jednak morderca, którego trzeba zidentyfikować i unieszkodliwić. Banalne reguły i ogromna grywalność sprawiły, że Among Us szybko stało się hitem na skalę światową. Użytkownicy dość szybko jednak znudzili się powtarzalnością lokacji – dochodziło także do licznych oszustw. Teraz ma się to zmienić za sprawą aktualizacji, która zadebiutuje już 31 marca. 

Materiały promocyjne gry

Początkowo gra miała doczekać się drugiej części – twórcy uznali jednak, że lepszą drogą dla produkcji będzie rozwijanie pierwszej – hitowej – odsłony. Efekty ich pracy już niedługo mają trafić do graczy. 

Among Us – nowa mapa i inne nowości

Nową mapą ma być statek powietrzny. Lokacja była ukończona jakiś czas temu – twórcy nie chcieli jednak udostępniać jej bez małej rewolucji w systemie kont. Na czym będzie ona polegać? Przede wszystkim ma on pozwolić na zgłaszanie osób, które psują zabawę i nie stosują się do zasad gry. Dzięki temu Among Us ma przeżyć kolejną młodość i wiele wskazuje na to, że może się to udać. Poniżej możecie natomiast znaleźć zwiastun nowej mapy. 

Sprawdź również wymagania gier The Fall czy Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO