Ciekawy symulator

Ancestors: The Humankind Odyssey – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Dziś na rynku gier komputerowych znaleźć możemy niemal wszystko. Ogromną popularnością cieszą się chociażby różnej maści symulatory, które pozwalają graczom sprawdzić się w nawet najbardziej niecodziennych warunkach. Wielu miłośników wirtualnej rozrywki stawia na produkcje surwiwalowe, które sprawdzają nasze umiejętności przetrwania w najrozmaitszych warunkach. W tym zbiorze wyróżniać się może gra Ancestors: The Humankind Odyssey, która zadebiutowała 27 sierpnia 2020 roku. W produkcji wcielamy się w rolę przedstawiciela rodzącego się właśnie gatunku ludzkiego – naszym zadaniem jest przetrwanie, rozwijanie umiejętności i… ewolucja. Nietypowy symulator zyskuje na popularności i zbiera wśród graczy bardzo dobre recenzje. Przed zakupem warto jednak sprawdzić minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe produkcji. 

Za grę na platformie Steam zapłacić trzeba obecnie blisko 170 złotych – za pośrednictwem platformy poznaliśmy też minimalne i rekomendowane wymagania gry Ancestors: The Humankind Odyssey.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD Phenom II X6 1100T
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 760 (4GB) lub Radeon HD 7950 (3GB)

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i7-4770K lub AMD Ryzen 5 1600
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 980 (4GB) lub Radeon RX 480 (8GB)

Źródło: Steam

Kody:

W grze nie możemy używać kodów – w sieci jednak bez trudu znaleźć można trainery, które wpływają na rozgrywkę i mogą ją znacząco ułatwić. Mogą one także zepsuć zabawę płynącą z gry – warto więc korzystać z nich rozważnie. 

Szukasz innych gier surwiwalowych? Sprawdź Raft, Green Hell i Conan Exiles

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO