Grę czeka aktualizacja

Apex Legends – zbliża się wersja mobilna

Rynek gier mobilnych to dziś potężny biznes, który generuje miliardy dolarów. Nic więc dziwnego, że najwięksi gracze rynkowi coraz odważniej wchodzą ze swoimi produkcjami na urządzenia mobilne. Niedługo na naszych smartfonach zagramy w grę Apex Legens, w którą zagrało już ponad 100 milionów osób na całym świecie. Spory sukces gry stał się przyczyną spekulacji dotyczących rozwoju produkcji. Respawn przygotował dla miłośników swojego battle royale aktualizację, nową Legendę i informację o wkroczeniu na rynek mobilny. 

Materiały promocyjne gry

Apex Legends to gra battle royale, która dość dobrze radzi sobie z konkurencją ze stroną  PUBG-a i Fortnite'a. Wkrótce zacznie rywalizować z wymienionymi grami także na rynku gier mobilnych.

Kiedy zadebiutuje Apex Legends mobile?

Na razie niewiele wiadomo o dacie premiery Apex Legends mobile. Wiadomo na razie, że gra ma być dość wierna pierwowzorowi (choć nie zagramy z graczami innych platform) i dostosowana do sterowania za pomocą ekranu dotykowego. Wiadomo, że testy mobilnej gry ruszą jeszcze wiosną – początkowo mają być one dostępne tylko dla urządzeń z Androidem. Pierwszym regionem testowym będą natomiast Indie i Filipiny. Niedługo w grze pojawi się także nowa Legenda… Więcej informacji znajdziecie w poniższym wideo.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO