Czas na przygodę

Asterix & Obelix: Slap them All! - zapowiedziano nową przygodę Galów

Materiały promocyjne gry

Przez dekady istnienia gier komputerowych widzieliśmy już niemal wszystko. Nic więc dziwnego, że bohaterami tego rodzaju produkcji często są postaci, które doskonale znamy z filmów, serialów czy komiksów. Nie inaczej jest w przypadku zapowiedzianej właśnie gry pod tytułem Asterix & Obelix: Slap them All! - już jej tytuł sugeruje głównych bohaterów, którzy z całą pewnością doskonale znani są szerszej widowni. Gra zabierze nas do 50 roku p.n.e. - cała Galia (oczywiście z wyjątkiem jednej niewielkiej wioski) zajęta jest przez Rzymian. Nasi bohaterowie należą natomiast do niezwyciężonej części terytorium. Na ich drodze staną jednak różne przeszkody, z którymi postacie sterowane przez gracza będą musiały sobie poradzić. 

Fanów przygód Galów ucieszy z pewnością fakt, że gra ma być jak najwierniejszym hołdem oddanym animowanym przygodom dwójki sympatycznych galów. Czego możemy się spodziewać?

Asterix & Obelix: Slap them All! - zwiastun i zapowiedź

Gra Asterix & Obelix: Slap them All będzie dwuwymiarową produkcją typu beat‘em up. Na drodze gracza staną między innymi Rzymianie czy… dziki. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Wraz z zapowiedzią gry otrzymaliśmy krótki teaser, który zapowiada premierę na jesień 2021 roku. Oczekiwanie może umilić wspomniane wideo, które obejrzeć możecie poniżej.

Asterix & Obelix: Slap them All! - zwiastun

Sprawdź również wymagania sprzętowe gry Magic: Legends i Yakuza 6: The Song of Life.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO