Piłka nożna w kultowym wydaniu

Captain Tsubasa: Rise of New Champions – wymagania sprzętowe i kody

Materiały promocyjne gry

Piłka nożna to z pewnością jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Nic więc dziwnego, że doczekała się ona wielu mniej lub bardziej udanych produkcji w formie gier komputerowych. Oczywiście dwoma najbardziej rozpoznawalnymi cyklami są Pro Evolution Soccer i FIFA – na rynku znaleźć możemy jednak także inne gry, które pozwalają nam na rywalizacje w meczach tak zwanej kopanej. Jedną z ciekawszych premier tego roku może być chociażby gra Captain Tsubasa: Rise of New Champions, która przenosi wirtualną rywalizację w kreskówkowe realia kultowego już Kapitana Tsubasy. Niedawno na platformie Steam opublikowane zostały wymagania sprzętowe produkcji, które trzeba przyznać nie należą do najwyższych. 

Gra ma zadebiutować pod koniec sierpnia. Już teraz jednak można sprawdzić jej minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe. Znaleźć je możecie chociażby poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7
Procesor: Intel Core i5-650 lub AMD Phenom II X6 1100T
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTS 450 (1 GB) lub AMD Radeon HD 6970 (2 GB)
Dysk twardy: 37 GB wolnego miejsca

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: 64-bitowy Windows 10
Procesor: Intel Core i3-6100 lub AMD Ryzen 3 1300X
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 Ti (2 GB) lub AMD Radeon HD 7870 (2 GB)
Dysk twardy: 37 GB wolnego miejsca

Źródło: Steam

Kody

Wiele wskazuje na to, że w grze nie będziemy mogli używać kodów. Być może jednak pojawią się trainery, które urozmaicą i ułatwią rozgrywkę. Pamiętać należy jednak, że mogą one także zepsuć zabawę na wirtualnym boisku. 

A może szukasz dobrego filmu na wieczór i nie możesz się zdecydować? Koniecznie sprawdź produkcje Pan życia i śmierci, Nostradamus 2012 i Parnassus.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO