Odnowiony klasyk

Crysis Remastered – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Gry komputerowe to biznes, który bawi nas już przez wiele dekad. W ich trakcie doczekaliśmy się premier wielu produkcji, które dziś uznawane są za kultowe. Jedną z nich z całą pewnością jest Crysis – jeden z najlepszych fps-ów w historii. Pierwotnie gra zadebiutowała w 2007 roku i stała się prawdziwym mordercą ówczesnych komputerów – jej wymagania sprzętowe potrafiły bowiem przyprawić o zadyszkę nawet mocarne wówczas jednostki. W 2020 roku Crysis doczeka się premiery zremasterowanej wersji, która także będzie miała nie najniższe wymagania sprzętowe. W zamian otrzymamy jednak świetną grę w genialnej oprawie graficznej.

Gra ukaże się na PC 18 września 2020 roku. Już teraz jednak na stronie produkcji w Epic Games Store ujawnione zostały wymagania sprzętowe zremasterowanego Crysisa. 

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-3450 / AMD Ryzen 3
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 470
DirectX: 12
Miejsce na dysku: 20 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-7600k / AMD Ryzen 5
Pamięć RAM: 12 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti / AMD Radeon RX Vega 56
DirectX: 12
Miejsce na dysku: 20 GB

Źródło: Epic Games Store

Kody:

W pierwotnej części gry Crysis mogliśmy używać kodów (po uprzednim zmodyfikowaniu plików gry). Nie wiadomo na razie, czy sposób ten zadziała w zremasterowanej edycji. Na pewno jednak poinformujemy was o tym wkrótce. 

Szukasz innych ciekawych strzelanek? Sprawdź gry Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, Call of Duty: Warzone i Battlefield 1.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO