Gratka dla fanów komputerów

Days Gone i inne gry z PlayStation pojawią się na PC!

Days Gone / materiały promocyjne

Rynek gier komputerowych potrafi zaskoczyć. Na rynku ciągle pojawiają się nowe produkcje i podzespoły, które mają wprowadzić rozgrywkę na zupełnie inny poziom. Coraz częściej mamy też do czynienia z tytułami multiplatformowymi – i to nawet w przypadku tytułów, które pierwotnie miały być ekskluzywnymi wydaniami dla konsol. Doskonałym przykładem mogą być tutaj gry Horizon Zero Dawn czy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, które zapowiedziane zostały i zadebiutowały jako ekskluzywne produkty dla PlayStation 4 – obecnie natomiast można w nie zagrać także na PC. Zaskoczenie graczy wzbudziła także gra Death Stranding, która jeszcze przed konsolową premierą została zapowiedziana na komputery. Okazuje się, że może być to zaledwie początek migracji ekskluzywnych tytułów…

Rąbka tajemnicy uchylił Jim Ryan, prezes gamingowego oddziału PlayStation, który szczerze porozmawiał z magazynem GQ o przyszłości produkcji ekskluzywnych konsoli Sony. Okazuje się, że gracze pecetowi mają na co czekać!

Jakie gry z PlayStation zadebiutują na PC?

Okazuje się, że pierwszy duży tytuł może wylądować na blaszakach już wiosną 2021 roku. Mowa o grze Days Gone – bardzo udana produkcja z zombie i charyzmatycznym głównym bohaterem. To ma być jednak dopiero początek migracji dużych i udanych gier z konsoli Sony. Jim Ryan stwierdził, że za Days Gone na PC pojawić się ma „cała lista gier z PlayStation". Jakich tytułów możemy się spodziewać? W sieci pojawiły się spekulacje, że może chodzić chociażby o gry God of War czy Final Fantasy VII Remake. Czy tak będzie w rzeczywistości? Prawdopodobnie więcej szczegółów poznamy już wkrótce. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun gry Days Gone. 

Days Gone – zwiastun 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO