Wyścigi, wyścigi!

Dirt 5 – wymagania sprzętowe i kody

Materiały promocyjne gry

Gry wyścigowe i samochodowe są z nami niemal od początku wirtualnej rozrywki. Dziś technologia pozwala na wierne odwzorowanie setek samochodów i najtrudniejszych tras. Nowoczesne produkcje chwalą się między innymi realistycznym modelem zniszczeń czy niemal dokładnym odwzorowaniem specyfiki konkretnych pojazdów. W 2020 roku także doczekamy się kilku wyścigowych premier, które z całą pewnością zasługują na uwagę graczy – zwłaszcza miłośników czterech kółek. 16 października 2020 zadebiutuje chociażby piąta odsłona kultowych już wyścigów – mowa o grze Dirt 5, której wymagania sprzętowe poznaliśmy niedawno. 

Studio Codemasters już teraz udostępniło minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe swojej najnowszej produkcji. Trzeba przyznać, że starsze komputery mogą mieć problem z uruchomieniem piątego Dirta.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i3 2130 / AMD FX 4300
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480
DirectX: 12
Miejsce na dysku: 60 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 9600K / AMD Ryzen 5 2600X lub lepszy
Pamięć RAM: 16 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1070 Ti / AMD Radeon RX Vega 64 lub lepsza
DirectX: 12
Miejsce na dysku: 60 GB

Kody:

W grze prawdopodobnie nie będziemy mogli używać kodów. Wszystko wskazuje na to, że będziemy zdani wyłącznie na swój refleks i czas reakcji. 

A może szukasz klasycznej filmowej rozrywki? Sprawdź kultowe kino akcji w postaci produckji Droga smoka lub Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO