EA Access już niedługo zadebiutuje na PlayStation

gamingsociety.pl

Gracze PlayStation od dawna czekają na możliwość skorzystania z usługi EA Access. Jakiś czas temu zapowiedziano, że abonament dostępny będzie dla miłośników konsoli Sony. Nic dziwnego – z podobnego rozwiązania już od dawna skorzystać mogą posiadacze komputerów i Xboxów. Nareszcie jednak doczekaliśmy się premiery usługi na PlayStation 4 – oficjalnie ruszy ona 24 lipca. Co przyniesie nowe rozwiązanie i ile będzie kosztować? 

Co daje abonament EA Access?

Usługa EA Access świetnie znana jest użytkownikom komputerów osobistych i Xboxów (na zielonej konsoli można z niej korzystać już od 4 lat). W dużym skrócie myślowym, EA Access działa jak wypożyczalnia gier. Gracz opłaca miesięczny lub roczny abonament, w ramach którego ma nieograniczony dostęp do gier EA. W bibliotece znajdziemy ponad 50 tytułów. Abonenci EA Access liczyć mogą też na zniżki w PS Store i wcześniejszy dostęp do najnowszych produkcji elektroników (w niektóre można grać przedpremierowo przez 10 godzin). Czy usługę pecetową da się połączyć z konsolą w ramach jednego abonamentu? Wszystko wskazuje na to, że niestety nie – do tej pory nie było to możliwe na Xboxie. 


Ile będzie kosztowało EA Access?

Koszt abonamentu wydaje się dość atrakcyjny – zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że pozwala na bardzo dużo. Miesięczny koszt to 5 dolarów (ok. 19 zł), za rok zapłacić trzeba będzie natomiast 30 dolarów (około 115 zł). W bibliotece EA Access na PlayStation 4 znajdziemy między innymi: Mass Effect Andromeda, Battlefield V, FIFA 19,  Unravel i Titanfall. Dostęp wykupić będzie można bezpośrednio przez PS Store. Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO