Microsoft rozpieszcza graczy

EA Play na PC już dostępny w ramach Xbox Game Pass!

Xbox

Abonenci usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate na PC nie mają ostatnio powodów do narzekań. Przypomnijmy, że usługa jest swoistą wypożyczalnią gier – w ramach comiesięcznego abonamentu zyskujemy dostęp do sporej biblioteki tytułów i możemy w nie grać tak długo, jak długo aktywna – czyli opłacona – jest nasza subskrypcja. Niedawno do usługi dołączyły gry Bethesdy – między innymi The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition czy Fallout 4. Teraz oferta zostanie jeszcze rozszerzona – tym razem o usługę EA Play. Co to oznacza dla graczy?  Czy będą dodatkowe opłaty? Jakich tytułów możemy się spodziewać? Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie poniżej.

Okazuje się, że usługa EA Play na PC dostępna będzie bez jakichkolwiek dodatkowych opłat – ucieszą się więc gracze, którzy już teraz posiadają dostęp do abonamentów proponowanych przez Microsoft – jest jednak pewne ale…

EA Play dołącza do usługi

Warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie konta EA, które połączyć można z usługą Xboxa. Na graczy czekają tytuły takie jak: Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2, Need for Speed Heat czy serii Battlefield, Madden NFL czy popularne Simsy. Ponadto przygotowane zostały dla nich ekskluzywne wyzwania i nagrody – nie zabraknie także wersji demonstracyjnych. Abonament Xbox nieustannie się rozwija – warto też wspomnieć o atrakcyjnych promocjach, które co jakiś czas pozwalają na skorzystanie z abonamentu za ułamek ceny. Wiele wskazuje też na to, że wkrótce do usługi dołączą kolejne gry. Zamierzacie skorzystać z takiego rozwiązania? Czekamy na wasze opinie i komentarze.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO