Farming Simulator 19 - wymagania sprzętowe

whatnext.pl

Farimng Simulator 19 to kolejna odsłona niezwykle popularnych symulatorów prowadzenia gospodarstwa rolnego. Zadaniem gracza jest uprawa ziemi i hodowla zwierząt. Pomagają w tym maszyny i narzędzia, które nabywamy wraz z postępem gry za wirtualną walutę. Pieniądze zdobywamy sprzedając nasze plony i efekty pracy. Gra zadebiutowała 20 listopada 2018 roku – w Farming Simulator 19 zagrać można na PC, PlayStation 4 i Xboxie One. Gracze komputerowi pamiętać powinni o wymaganiach. Co prawda Farming Simulator 19 nie śrubuje ich wyjątkowo mocno, ale też nie jest grą, w którą zagramy na każdym sprzęcie.

Minimalne wymagania:

Sprzęt potrzebny do uruchomienia gry nie musi być z najwyższej półki. Minimalne wymagania z łatwością spełni większość komputerów domowych. Jedynie starsze, kilkuletnie sprzęty mogą mieć z nimi problemy. Jakie wymagania należy bezwzględnie spełnić, aby cieszyć się rozgrywką?

Procesor: Intel Quad Core 2.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTS 560/AMD Radeon HD 7770 lub lepsza
Pamięć RAM: 4 GB
Dostępne miejsce na dysku: 20 GB
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit


Rekomendowane wymagania:

Wymagający gracze z pewnością będą chcieli wycisnąć z gry jej graficzne maksimum. Warto wówczas zaopatrzyć się w nieco lepszy sprzęt. Jego parametry powinny być następujące:

Procesor: Intel Core i7 3.5 GHz
Karta graficzna: 4 GB, Nvidia GeForce GTX 1050 Ti lub lepsza
Pamięć RAM: 8 GB
Dostępne miejsce na dysku: 20 GB
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bitWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO