Gracie w zielone?

Football Manager 2020 - wymagania sprzętowe. Czytaj więcej na Pinbook.pl

Materiały prasowe

Football Manager to jedna z najbardziej uznanych serii gier o tematyce sportowej. Co roku tysiące fanów czekają z zapartym tchem na premierę nowej odsłony symulatora piłkarskiego. Podobnie było w tym roku – Święty Graal miłośników zabawy w piłkarskiego Excela zadebiutował ostatecznie 19 listopada. Gra pozwala nam na wzięcie odpowiedzialności za niemal każdy aspekt funkcjonowania klubu piłkarskiego. Do wyboru mamy około 2500 klubów z 50 krajów – dostępna jest także nasza rodzima Ekstraklasa.

Gra dostępna jest do kupienia chociażby za pośrednictwem Steam (jej cena w momencie pisania tego tekstu wynosi 209,99zł – z pewnością jednak wkrótce nieco spadnie). W pakiecie z pełną wersją otrzymamy także  Football Manager 2020 Touch – nieco okrojoną i uproszczoną wersję, która pozwala na szybszą rozgrywkę. 

Wymagania sprzętowe Football Manager 2020

Gra nie należy do najtańszych. Przed wybraniem się do sklepu (stacjonarnego lub internetowego) warto więc poznać jej wymagania sprzętowe. Gra nie powinna stanowić problemu dla nowszych komputerów – powinna sobie świetnie radzić także na nieco starszych sprzętach.

Minimalne wymagania gry:

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bitowe)
Procesor: Intel Pentium 4, Intel Core 2 / AMD Athlon 2,2 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta graficzna: Intel GMA X4500 / Nvidia GeForce 9600M GT / AMD Radeon HD 3650
Wersja DirectX: 11
Miejsce na dysku: 7 GB wolnej przestrzeni

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO