Modyfikacja dla miłośników klasyki

Gothic 2: Kroniki Myrtany – wymagania sprzętowe

Materiały deweloperskie

Są takie gry, których po prostu się nie zapomina. Doskonale wiedzą o tym zwłaszcza weterani wirtualnej rozrywki, którzy na niejednej klawiaturze łamali już palce. Jedną z takich produkcji jest z całą pewnością Gothic 2, który zdaje się być szczególnie uwielbiany przez polskich graczy. Klasyczna gra RPG może pochwalić się rzeszą oddanych fanów, którzy do dziś dobrze wspominają czas spędzony w fantastycznym świecie. Okazuje się, że w 2021 będą mieli oni okazję przeżyć zupełnie nową przygodę w świecie gry. Wtedy ma bowiem zadebiutować potężna modyfikacja do gry Gothic 2: Złota Edycja - Kroniki Myrtany: Archolos. Fanowski dodatek ma zaoferować zupełnie nowy, otwarty świat, złożoną rozrywkę i ulepszone mechaniki. 

Dodatek do gry ma być darmowy i ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku. Już teraz za pośrednictwem Steam poznaliśmy za to jego wymagania sprzętowe, które nie należą do najwyższych.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Pentium III 700 MHz
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: Karta graficzna 3D z pamięcią 128 MB
DirectX: Wersja 8.1
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5-750 / AMD Phenom II
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 680 / AMD R9 280X
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

W grze prawdopodobnie będziemy mogli używać kodów analogicznych do tych, które działały w drugiej odsłonie gry Gothic. Warto ich jednak używać z rozwagą – wpływają one bowiem w znaczącym stopniu na rozgrywkę. 

Szukasz podobnych produkcji? Polecamy gry The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition, Assassin's Creed: Valhalla i Middle-earth: Shadow of Mordor.

 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO