Spokój grabarza...

Graveyard Keeper – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Wśród gier komputerowych znajdziemy dziś różnorodne tytuły, wśród których niemal każdy miłośnik wirtualnej rozrywki znajdzie coś dla siebie. Prym w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom graczy zdają się wieść symulatory, które już teraz pozwalają nam na wirtualne wcielenie się w najróżniejsze role. Niektóre z nich są naprawdę szalone – świetnym przykładem może być tutaj gra Graveyard Keeper, która zadebiutowała w 2018 roku. Pozornie prosta produkcja stawia nas w roli… grabarza i zarządcy cmentarza. Dodajmy do tego elementy fantastyki, budowanie miejsc pracy i uroczą grafikę. Czy to przepis na sukces? Wielu graczy doceniło produkcję i nadal chętnie wybierana jest chociażby na Steamie. 

Gra nie jest wymagającą produkcją – poniżej znajdziecie minimalne wymagania sprzętowe dla komputerów z Windowsem i Mac OS X. Można je znaleźć również na oficjalnej stronie produkcji na Steamie.

Minimalne wymagania sprzętowe (Windows):

System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel core i5, 1.5 GHz lub lepszy
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB karta dedykowana
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Minimalne wymagania sprzętowe (Mac OS X):

System operacyjny: Lion (10.7)
Procesor: Intel core i5, 1.5 GHz lub lepszy
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB karta dedykowana
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

W grze nie użyjemy kodów ani komend – w sieci bez trudu jednak znajdziemy mody i trainery, które mogą wpłynąć na rozgrywkę. Korzystać z nich należy jednak rozsądnie – mogą bowiem zaburzyć balans produkcji.

POlecamy również gry Stardew Valley i Prodeus.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO