Wymagająca metroidvania

Hollow Knight – wymagania sprzętowe

Proste w swoich założeniach gry platformowe od lat cieszą się sporym zainteresowaniem graczy. Nic więc dziwnego, że stosunkowo często premiery mają nowe gry tego rodzaju. Zaliczyć do nich należy produkcje typu metroidvania, do których należy także Hollow Knight, który zadebiutował w 2017 roku (początkowo na PC – później także na innych platformach). Gra zabiera nas do niemal bezkresnych podziemi miasteczka Dirtmouth, w których przyjdzie nam się zmierzyć z najróżniejszymi wyzwaniami i przeciwnikami. Produkcja gwarantuje spore wyzwanie – wszystko przez dość wysoki poziom trudności. Całość okraszona jest kreskówkową i nieco mroczną grafiką. Poniżej znajdziecie natomiast minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe. 

Materiały promocyjne gry

Grę obecnie kupić można między innymi za pośrednictwem platformy Steam. Nie jest niestety dostępna w polskiej wersji językowej. Wymagania sprzętowe gry Hollow Knight nie powinny stanowić wyzwania nawet dla nieco starszych sprzętów.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Duo E5200
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 9800GTX+ (1GB)
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 9 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 560
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 9 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

W grze nie możemy używać kodów – w sieci znajdziemy jednak trainery, które pomogą uporać się z najtrudniejszymi elementami gry. Pamiętać należy jednak, że mogą one zepsuć zabawę i satysfakcję płynące z rozgrywki. 

Sprawdź również wymagania gier Werewolf: The Apocalypse – Earthblood i Crash Bandicoot 4: Najwyższy CzasKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO