Port z PlayStation 4

Horizon Zero Dawn – wymagania sprzętowe i kody

Dziś gry komputerowe to ogromny biznes, na którego rozwoju korzystają zarówno producenci, jak i gracze. Miłośnicy wirtualnej rozrywki nie mogą narzekać na brak różnorodności czy ciekawych premier. Wyjątkiem nie jest w tym przypadku rok 2020, w którym ukazało się sporo ciekawych tytułów. Tegoroczne tytuły to jednak nie tylko nowe produkcje – warto wspomnieć o tym chociażby w kontekście gry Horizon Zero Dawn, która trafi w końcu na komputery. Gra jest solidną produkcją RPG akcji, w której kierujemy przesympatyczną Aloy. Gra toczy się w świecie opanowanym przez maszyny, które upodobniły się do przedstawicieli fauny – spotkamy więc mechatroniczne jelenie czy inne robotyczne zwierzęta. Gra zadebiutuje już 7 sierpnia. 

Materiały promocyjne gry

Gorące głowy optymistów mogą nieco ochłodzić wymagania sprzętowe, które nie należą do najniższych. Warto przygotować więc mocne sprzęty i sporo wolnego miejsca na dysku.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-2500K (3.3 GHz) lub AMD FX 6300 (3.5 GHz)
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) lub AMD Radeon R9 290 (4GB)
Pamięć RAM: 8 GB
Wolne miejsce na dysku: 100 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i7-4770K (3.5 GHz) lub AMD Ryzen 5 1500X (3.5 GHz)
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8GB)
Pamięć RAM: 16 GB
Wolne miejsce na dysku: 100 GB

Źródło: Steam

Kody

Na razie niewiele wiemy o możliwości (bądź jej braku) używania w grze kodów. Niemal na pewno po premierze pojawią się jednak trainery, które pozwolą ingerować w rozgrywkę. 

A może masz ochotę na dobre kino? Sprawdź koniecznie filmy Nie lubię poniedziałku, Poradnik pozytywnego myślenia i HopKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO