Czekacie na nową strategię?

King’s Bounty II – znamy datę premiery!

Materiały promocyjne gry

Rok 2021 może okazać się bardzo ciekawy dla całego przemysłu gier komputerowych. W ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy się bowiem doczekać wielu ciekawych premier i zapowiedzi tytułów, na które czekaliśmy latami. Początek nowej dekady ma nam przynieść zarówno zupełnie nowe otwarcia i pomysły, jak i nowe wersje znanych nam już tytułów. Do tej drugiej grupy zaliczyć trzeba zapowiadaną już jakiś czas temu grę King’s Bounty 2. Niedawno poznaliśmy datę premiery gry, która ma szansę nieco zamieszać w segmencie strategicznych produkcji. Za pośrednictwem Steam możemy też sprawdzić minimalne wymagania sprzętowe produkcji.

Gracze wyczekujący King’s Bounty II powinni ucieszyć się z daty premiery, która przypadnie na tegoroczne wakacje – z trailera dowiadujemy się bowiem, że gra zadebiutuje 24 sierpnia na PC, PS4, Xboksie One i Nintendo Switchu.

Minimalne wymagania sprzętowe King’s Bounty II:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Quad-core Intel lub AMD processor, 2.5 GHz lub lepszy
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 470 GTX lub AMD Radeon 6870 HD series lub lepsza
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

Gra będzie gratką dla miłośników strategii pokroju chociażby serii Heroes of Might and Magic. Wymagania sprzętowe mogą także sugerować, że otrzymamy produkt widowiskowy i zaawansowany technologicznie. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się 24 sierpnia – poniżej znajdziecie natomiast trailer zbliżającej się produkcji.

King’s Bounty II – zwiastun z datą premiery

Sprawdź również gry Valheim i Deadside.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO