× Artykuły Download Gry przeglądarkowe Kody i wymagania Nowości i zapowiedzi
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


  Kody i wymagania  

Kody do gier - zyskaj nieśmiertelność, pieniądze, bronie i pojazdy. Sprawdź też wymagania sprzętowe

Gry to jedna z najpopularniejszych form rozrywki. Grają niemal wszyscy - zarówno w wielomilionowe produkcje, jak i proste mobilne gry zręcznościowe. O ich popularności może świadczć domyślna obecność programów do wirtualnej rozrywki w pamięci nowych komputerów i urządzeń mobilnych. Wielu graczy uwielbia sobie urozmaicać rozgrywkę i korzystać z kodów, które pozwalają im zdobywać dodatkowe przedmioty, życia, bronie czy pojazdy. Zanim jednak zasiądą oni do wymarzonej produkcji, muszą sprawdzić jej wymagania sprzętowe - najnowsze gry bardzo często potrzebują zaawansowanych technologicznie podzespołów do płynnego działania.

Kody do gier

Czym są kody do gier? Popularne cheaty pozwalają na łamanie odgórnie narzuconych zasad gry. Bardzo często gracze używaja ich do ułatwienia rozgrywki i zdobycia nowych przedmiotów, które zazwyczaj są bardzo rzadkie lub nieosiągalne. Innym rodzajem oszustw są cheaty do gier online - są one jednak wyjątkowo piętnowane przez środowisko graczy. Za ich pomocą użytkownik zyskuje przewagę nad innymi w trybach kompetytywnych. Za korzystanie z takich wspomagaczy można nawet zostać ukaranym banem lub zablokowaniem konta. Z kodów należy więc korzystać rozsądnie - nawet w trybie singleplayer mogą one rozchwiać równowagę rozgrywki.

Wymagania sprzętowe

Jak sama nazwa mówi, wymagania sprzętowe określają parametry sprzętu rekomendowane dla danej produkcji. Jeśli Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry czeka Cie upgrade sprzętu lub odłożenie marzeń o ograniu tej produkcji. Wymagania najczęsciej wskazują zalecany procesor, kartę graficzną, pojemność pamięc RAM i miejsce na dysku, potrzebne do zainstalowania gry. Warto się z nimi zapoznać, zwłaszcza przed zakupem gry.