× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kody do gry Age of Wonders: Planetfall

Redakcja Pinbook | 19-08-2019 | skomentuj

Kody do gry Age of Wonders: Planetfall

gog.com

Oceń


Gra Age of Wonders: Planetfall miała swoją premierę na początku sierpnia 2019. Produkcja jest dynamiczną strategią, która łączy w sobie turową walkę i elementy strategii czasu rzeczywistego. Gracze poprzednich części tej popularnej serii będą czuli się w nowej grze jak u siebie. Po raz kolejny będą mogli się oddać eksploracji mapy i rozbudowie swoich miast. Gra jednak wnosi element wcześniej niemal nieobecny w tego typu produkcjach – świat gry osadzony jest w uniwersum science-fiction. Przygotować się więc należy na galaktyczne imperia, nowe surowce i futurystyczne jednostki. Co ciekawe, w Age of Wonders: Planetfall zagrają także posiadacze konsol – PlayStation 4 i Xbox One. Rozgrywkę na komputerach urozmaicić mogą kody. Oto krótka lista przydatnych komend. 

  Zobacz także  


Lista kodów:

Aby używać kodów w grze Age of Wonders: Planetfall należy wywołać konsolę. W tym celu w trakcie gry należy wcisnąć kombinację klawiszy CTRL + ALT + C. Naszym oczom ukaże się wówczas okienko, w którym możemy wpisać następujące komendy:

hauer – kod pozwala na przypisanie maksymalnego poziomu wybranym bohaterom lub jednostkom
philips – błyskawiczne ukończenie produkcji we wszystkich miastach 
leeuwenhoek – błyskawiczne ukończenie każdego programu badawczego
rembrant – kod dodaje 100 tysięcy jednostek Energii i Cosmite'ów
barentz – kod odkrywa całą mapę i usuwa mgłę wojny

Sprawdź również kody do gry Risen 2: Mroczne Wody

Wszystko na temat: