× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sniper Elite 4 - wymagania sprzętowe

Redakcja Pinbook | 19-08-2019 | skomentuj

Sniper Elite 4 - wymagania sprzętowe

polygamia.pl

Oceń


Sniper Elite 4 to najnowsza odsłona popularnych strzelanek, które osadzone są w realiach drugiej wojny światowej. W serii Sniper Elite wcielamy się w rolę strzelca wyborowego, który przemierza wojenne fronty i stara się pokrzyżować plany nazistowskiej machiny wojennej. W poprzednich częściach mieliśmy okazję przenieść się między innymi do Włoch, Berlina i Afryki. W Sniper Elite 4 przenosimy się do Włoch, a do naszej dyspozycji zostaje oddany pokaźny arsenał broni. Oczywiście najważniejszym elementem ekwipunku snajpera jest jego karabin. To dzięki niemu oddamy najbardziej efektowne strzały, które dodatkowo eksponuje efekt slow motion i rentgen przeciwników. Dzięki ostatniemu z wymienionych efektów zobaczymy łamiące się kości i pękające organy naszych oponentów.  Gra miała swoją premierę w lutym 2017 roku. W Sniper Elite 4 zagramy na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach osobistych. Właściciele tych ostatnich muszą jednak spełnić określone wymagania sprzętowe. 

  Zobacz także  


Wymagania minimalne:

System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core i3-2100 3.1GHz lub FX 4100
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 (2GB) lub AMD Radeon HD 7870 (2GB)
Pamięć RAM: 4 GB
Wolne miejsce na dysku: 20 GB

  Zobacz także  


Wymagania rekomendowane:

System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub FX-8370
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 (4GB) lub AMD Radeon RX 480 (4GB)
Pamięć RAM: 8 GB
Wolne miejsce na dysku: 20 GB

Warto wspomnieć, że gra Sniper Elite 4 dostępna jest za darmo w sierpniowej ofercie PlayStation Plus. Abonenci tej usługi mają możliwość dodania produkcji do swojej biblioteki przez ograniczony czas. 
Wszystko na temat: