Jakie ma wymagania sprzętowe?

Magic: Legends – ruszyła otwarta beta nowego MMORPG

Materiały promocyjne gry

W 2021 roku gracze raczej nie powinni narzekać na brak nowych tytułów i klasyków w odświeżonej formie. Dotyczy to także szeroko rozumianych gier multiplayerowych, do których z całą pewnością zaliczyć należy nadal bardzo popularne produkcje MMO. Niedawno ruszyła otwarta beta gry Magic: Legends, która oferuję rozgrywkę w rzucie izometrycznym. Jak u siebie poczują się tu także miłośnicy gier typu hack’n’slash czy RPG akcji. Świat gry wypełniony jest magią i najróżniejszymi stworzeniami – każdy gracz może wytyczyć swoją ścieżkę i samodzielnie zadbać o rozwój postaci. Gra jest darmowa – trzeba się jednak liczyć z tym, że jest to wersja beta wciąż rozwijanej produkcji. Jej wymagania sprzętowe można sprawdzić chociażby za pośrednictwem Epic Games Store. 

Wymagania sprzętowe gry nie należą do najwyższych – dzięki temu produkcją mogą bawić się posiadacze nawet nieco starszych sprzętów. Nie wiadomo jednak, czy nie zmienią się one wraz z pełną wersją gry.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 8.1
Procesor: Czterordzeniowy Intel i5 (2,3 GHz)
Karta graficzna: NVIDIA GTX 750
Pamięć RAM: 8 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Ośmiordzeniowy Intel i7 (3,2 GHz)
Karta graficzna: NVIDIA RTX 2080 Ti
Pamięć RAM: 8 GB

Źródło: Epic Games Store

Kody:

Gra Magic: Legends stawia na rozgrywkę sieciową – zabronione jest więc korzystanie z kodów, trainerów czy innych wspomagaczy.

Sprawdź również wymagania sprzętowe gier Yakuza 6 i The Fall

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO