Kultowa platformówka w nowej odsłonie

Mega Man 11 – wymagania sprzętowe i kody

Materiały promocyjne gry

Chyba każdy miłośnik wirtualnej rozrywki natknął się w swojej karierze na tytuły stricte platformowe. Przez lata popularne platformówki cieszą się niesłabnącą popularnością i wiele z nich doczekało się nawet kultowych serii. Jedną z nich jest Mega Man, którego już jedenasta odsłona zadebiutowała w roku 2018. Nowa gra nie wprowadziła rewolucji – chyba nikt jednak nie oczekiwał od niej nowych rozwiązań i graficznych wodotrysków. Nadal jest to jednak kawał solidnej rozrywki, który potrafi przyciągnąć przed ekran na długie godziny. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, warto sprawdzić wymagania sprzętowe gry Mega Man 11. 

Wymagania sprzętowe gry nie należą do najwyższych. Nawet starsze komputery bez problemu powinny sobie poradzić z wygenerowaniem płynnej grafiki 2,5D. Poniżej znajdziecie minimalne i rekomendowane wymagania gry Mega Man 11.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-3470 3.20 GHz lub równoważny AMD
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 650
DirectX: 11

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-4460 3.20 GHz lub równoważny AMD lub lepszy
Pamięć RAM: 4 GB
Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 760 lub lepsza
DirectX: 11

Źródło: Steam

Kody

W grze nie przewidziano możliwości używania kodów. W internecie jednak bez trudu znaleźć można trainery, które znacząco wpływają na rozgrywkę i mogą ją zarówno urozmaicić, jak i zepsuć. Warto więc korzystać z nich rozsądnie. 

A może szukasz czegoś ciekawego na wieczorny seans? Sprawdź filmy Oszukać przeznaczenie 5, Munio: Strażnik Księżyca i W pogoni za szczęściem

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO