Znacie je wszystkie?

Najlepsze gry na Nintendo Switch – ranking TOP 10

Nintendo Switch

Gracze nie mogą obecnie narzekać na brak różnorodności – zarówno w segmencie gier, jak i platform, dzięki którym mogą oddawać się ulubionej rozrywce. Jedną z ciekawszych konsol jest z całą pewnością Nintendo Switch – konsola zadebiutowała 3 marca 2017 roku i jest już ósmą generacją urządzeń od Nintendo. Konstrukcja konsoli pozwala na dużą mobilność – w nasze ulubione gry zagramy więc w niemal każdym miejscu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby Nintendo Switch podpiąć pod telewizor czy monitor i cieszyć się rozgrywką na dużym ekranie. Konsola może się też pochwalić sporą ilością tytułów ekskluzywnych, które nie są dostępne na innych platformach. Poniżej znaleźć możecie ranking, który uwzględnia zarówno tytuły przeznaczone tylko na konsolę Nintento, jak i nieco bardziej mainstreamowe produkcje. 

Gra jest na rynku od niemal czterech lat i oferuje obecnie graczom sporo tytułów, którymi z całą pewnością warto się zainteresować – poniżej znajdziecie nasz subiektywny ranking dziesięciu najciekawszych i naszym zdaniem najlepszych gier na Nintendo Switch. 

Najlepsze gry na Nintendo Switch 

1. Animal Crossing: New Horizons
2. Mario Kart 8
3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
4. Minecraft
5. Pokemon Sword
6. Super Smash Bros. Ultimate
7. Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja kompletna
8. Mario & Sonic at the Tokyo Olymp. Game 2020
9. FIFA 21
10. Worldwide Games

W ile z tych gier udało wam się zagrać? A może macie swoich faworytów wśród gier na Nintento Switch? Czekamy na wasze opinie i komentarze.

Sprawdź równeiż ranking najlepszych gier 2020 roku na wszystkie platformy. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO