Nowa konsola nie zawodzi

Najlepsze gry na PlayStation 5 – ranking 10 najciekawszych produkcji

Gracze pod koniec 2020 roku doczekali się premiery konsol nowej generacji – mowa oczywiście o Xbox Series X i PlayStation 5. To właśnie konsola Sony wydawała się od początku budzić największe emocje wśród graczy. Nic więc dziwnego, że tysiące użytkowników nadal czekają na możliwość swobodnego zakupu sprzętu (w chwili pisania tego tekstu nadal są problemy z dostępnością PlayStation 5). Co przyciąga graczy? Zapewnienia o zupełnie nowych doznaniach dotyczących rozgrywki i sporo tytułów ekskluzywnych – zarówno już wydanych, jak i dopiero zapowiedzianych. Poniżej znajdziecie ranking dziesięciu naszym zdaniem najlepszych i najciekawszych gier na PlayStation 5, które już zadebiutowały lub niedługo pojawią się na rynku.

God of war - materiały promocyjne gry

W naszym rankingu znalazło się sporo gier, w które zagramy nie tylko za pośrednictwem najnowszej konsoli Sony. Nie zabraknie jednak tytułów ekskluzywnych. Ile z poniższych tytułów znacie?

Najlepsze gry na PlayStation 5 

1. Demon’s Souls
2. FIFA 21
3. Assassin's Creed Valhalla
4. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
5. Cyberpunk 2077
6. Sackboy A Big Adventure
7. Ratchet and Clank: Rift Apart (zapowiedziana)
8. God of War: Ragnarök (zapowiedziana)
9. Gran Turismo 7 (zapowiedziana)
10. Horizon Forbidden West (zapowiedziana)

Wszystkie zapowiedziane gry mogą zadebiutować jeszcze w roku 2021 – to jednak optymistyczny scenariusz. Na pewno warto czekać na tytuły, które są kontynuacjami świetnych i uznanych serii. Na którą z zapowiedzianych gier czekacie i dlaczego?

Sprawdź również inny ranking - Najlepsze gry 2020 roku.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO