Gra nadal się rozwija

No Man’s Sky – ruszają ekspedycje!

Materiały promocyjne gry

No Man’s Sky ma już swoje lata – gra zadebiutowała w 2016 roku i na początku zawiodła rozbudzone oczekiwania wielu graczy. Sandboksowa gra akcji nastawiona jest na samotne eksplorowanie ogromnego wszechświata i rozwikłanie jego tajemnic. Niemal pięcioletni tytuł nadal się jednak rozwija i co rusz daje graczom dostęp do nowej zawartości. Tytuł po początkowych rozczarowaniach stał się prawdziwym hitem. Całkiem niedawno do naszej dyspozycji oddana została opcja oswajania przedstawicieli kosmicznej fauny – powiększona dwukrotnie została także różnorodność świata gry. Na tym jednak nie koniec...

Już dziś grę można zaktualizować. Wprowadzony zostaje update o podtytule Expeditions. Wnosi on do zabawy zupełnie nowy tryb i inne nowości. Czego mogą się spodziewać kosmiczni eksploratorzy?

No Man’s Sky -  Expeditions, co nowego?

W nowym trybie trafiamy wraz z innymi graczami na jedną – startową – planetę. Do naszej dyspozycji oddany zostaje losowy statek i przypadkowe technologie. Naszym celem jest ukończenie wyzwań, które podzielone są na konkretne fazy. Postępy w kampanii nagradzane są stosownymi nagrodami. Co się dzieje po upływie wyznaczonego czasu? Możliwość postępów w Ekspedycji zostaje wówczas zablokowana. Stan gry możemy wczytać jednak w tradycyjnym trybie i tam kontynuować zabawę. Poniżej możecie obejrzeć natomiast zwiastun nowego trybu. 

Sprawdź również ranking TOP 10 najlepszych gier z mitologią nordycką
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO