× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Co nowego?

Gry października w PlayStation Plus

Redakcja Pinbook | 02-10-2019 | skomentuj

Gry października w PlayStation Plus

Oceń


Abonenci usługi PlayStation Plus mogą już pobrać nowe tytuły w ramach abonamentu usługi. 1 października (w pierwszy wtorek miesiąca) do ich dyspozycji oddane zostały dwie gry. Przypomnijmy, że we wrześniu gracze nie mogli narzekać na jakość tytułów w ofercie – biblioteki subskrybentów zostały wówczas zasilone o tytuły takie jak Arkham Knight i Darksiders 3. Wszystko wskazuje na to, że w tym miesiącu także czekają na nich tytuły, które zapewnić mogą długie godziny rozrywki. Co znajdziemy w nowej ofercie Sony? 

  Zobacz także  


Lista gier – PlayStation Plus październik 2019

Pierwszą z gier udostępnionych subskrybentom jest MLB The Show 19 – sportowy symulator baseballa, który jest niezwykle popularny przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Gra posiada licencję na tamtejszą oficjalną ligę - Major League Baseball. Statystyki poszczególnych zawodników aktualizowane są w oparciu o ich realne występy. Gracz ma szansę wcielić się zarówno w managera zespołu, jak i poprowadzić drużynę samodzielnie. Gra jest nowością na rynku – debiutowała w marcu 2019 roku. Znacznie ciekawsza dla przeciętnego gracza jest jednak druga pozycja z listy - The Last of Us Remastered. Postapokaliptyczny horror pozwala na oddanie się dynamicznej grze akcji z elementami przygodowymi. Jest to też ostatnia szansa na poznanie losów Ellie i Joela przed premierą drugiej części, która zapowiedziana jest na  21 lutego 2020 roku. To jednak nie koniec promocji, które przygotowało Sony. Gracze, którzy nie posiadają abonamentu mogą skorzystać ze zniżki – cena roczna abonamentu PlayStation Plus wyniesie ich wówczas 185 złotych. 

  Zobacz także  

Wszystko na temat:

Gry Internet Technologia PlayStation PlayStation Plus