Staw czoła wrogom!

Gry obrona wieży – najlepsze gry Tower Defense online w Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

 

Zagraj w gry Tower Defense online bez rejestracji na Pinbook.pl

Tower Defense to gry z gatunku obrona wieży. Ich zasady są podobne - nadzoruj obszar, przez który maszerować będą wrogie oddziały. Twoją misją jest ich powstrzymanie. Nie pozwól by jednostki przeciwnika przebiły się przez twoje barykady. Stawiaj na ich drodze pułapki, wieże strzelnicze i jednostki, które swoimi atakami zmiotą hordy wrogów z powierzchni ziemi.

Vector TD, Defender i Baloon Tower Defense to najpopularniejsze gry z tej kategorii. Przejmij dowodzenie nad systemem komputerowym, który atakowany jest przez wrogie wirusy. Twórz programy obronne i rozwijaj je by efektywniej bronić się przed infekcjami. Z każdą turą oddziały wroga są coraz większe i silniejsze. Ulepszaj swoje fortyfikacje aby stawić im czoła i przetrwać do końca ataku.
Przenieś się również do świata magii i staw czoła zastępom potworów, które chcą przejąć władzę nad światem. Nie pozwól by siły zła zalały twój świat i obróciły go w ruinę. Najmij czarodziei i wojowników, którzy stawią czoła demonicznym kreaturom i ocalą ludzkość od zagłady. Zdobyte na wrogach pieniądze przeznacz na szkolenie swoich najemników, by opanowali nowe zdolności, które pozwolą szybciej i skuteczniej rozprawić się z coraz to nowymi rodzajami zagrożenia.
Wejdź do świata małp, nad których planetą pojawiło się widmo inwazji ożywionych balonów. Niekończące się fale dmuchanych zabawek chcą przejąć cały świat. Użyj swoich wyszkolonych w przebijaniu balonów małp, by zatrzymać najeźdźców. 

Zagraj również multiplayer online, by połączyć siły i ramię w ramię z przyjaciółmi walczyć o zwycięstwo w najlepszych grach obrona wieży online na przeglądarkę.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO