Adaptacja kultowej opowieści

Orwell's Animal Farm – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Gry komputerowe dziś pozwalają nam na przeżywanie najróżniejszych przygód i zdobywanie doświadczeń. Wiele z nich stawia na bogatą fabułę czy ciekawe mechaniki, które urozmaicają naszą zabawę. Coraz częściej gry napędzane są także innymi dziełami kultury masowej – już teraz powstają produkcje na bazie książek, filmów czy seriali. Ciekawą grą jest chociażby Orwell's Animal Farm, która premierowo zostanie oddana użytkownikom 10 grudnia 2020 roku. Już po tytule wywnioskować można, że zabierze nas ona do dystopijnego świata wykreowanego przez Orwella, w którym władzę nad farmą przejmują zwierzęta. Nie jest jednak kolorowo i szybko zaczyna dochodzić do pierwszych nieporozumień i nierówności. Sama gra jest ręcznie rysowaną produkcją typu wskaż i kliknij. W dniu premiery gra nie będzie niestety dostępna w polskiej wersji językowej. 

Wymagania sprzętowe produkcji nie należą do najwyższych – warto jednak je sprawdzić. Gra oferuje wyłącznie tryb single player – jest więc okazją do przeżycia fabuły znanej powieści w nieco innej formie. 

Minimalne wymagania sprzętowe (Windows):

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit)
Procesor: 1.5GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD graphics
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Minimalne wymagania sprzętowe (Mac OS X):

System operacyjny: Mac OS Catalina
Procesor: Core i5 (2-core)
Pamięć: 1 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD Graphics 1Gb
Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

W grze nie można używać kodów – w sieci jednak z pewnością prędzej czy później pojawią się poradniki i tutoriale, które pomogą w ukończeniu produkcji. 

Sprwadź również gry Lonely Mountains: Downhill i Russian Fishing 4.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO