Kolejne bezpłatne produkcje

PlayStation Plus na kwiecień – oferta darmowych gier robi wrażenie

Oddworld: Soulstorm / materiały promocyjne gry

PlayStation Plus to usługa, z której korzystają tysiące użytkowników konsoli Sony. Abonament zapewnia im między innymi ekskluzywne zniżki czy możliwość gry wieloosobowej za pośrednictwem internetu. Abonament niesie za sobą jeszcze jedną znaczącą korzyść, która co miesiąc pozwala użytkownikom na dodanie do swoich bibliotek wybranych gier zupełnie za darmo. Warto nadmienić, że w gry te możemy grać tak długo, jak długo aktywny jest nasz abonament PlayStation Plus (odnowienie wygasłego abonamentu także pozwala na ogrywanie wcześniej przypisanych do naszego konta darmowych tytułów).

Niedawno poznaliśmy ofertę usługi na kwiecień 2021 i trzeba przyznać, że lista tytułów prezentuje się naprawdę nieźle. Dodać do tego należy także trwającą obecnie wielkanocną wyprzedaż, która pozwala kupić sporą część gier z PS Store nieco taniej.

Kwiecień 2021 – co w PlayStation Plus

Teoretycznie najmniej ciekawą z produkcji dostępnych za darmo jest strzelanka Zombie Army 4: Dead War, w której walczyć nam przyjdzie z armią żywych trupów. Prawdziwym hitem może się okazać natomiast druga bezpłatna produkcja – mowa tu o Days Gone, która także traktuje o zobie. W tym wypadku jednak mówimy o produkcji, która uchodz za jedną z najlepszych w historii tej generacji konsol. Ostatnią grą do pobrania za darmo w ramach abonamentu jest Oddworld: Soulstorm, która jeszcze nie miała swojej premiery… Właśnie dlatego zadebiutuje ona w usłudze dopiero 6 kwietnia i dostępna będzie jedynie dla posiadaczy PlayStation 5. Wszystkie kwietniowe produkcje dodać można do swojej biblioteki od właśnie 6 kwietnia do 3 maja. 

Sprawdź również - EA Play na PC już dostępny w ramach Xbox Game Pass!

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO