Hołd dla starych gier

Prodeus – wymagania sprzętowe

Chyba każdy miłośnik wirtualnej rozrywki przynajmniej wraz w życiu grał w jakąś strzelankę. Gry z pistoletami i karabinami to nadal jedne z najchętniej wybieranych produkcji na rynku. Większość z nich stawia na zaawansowane mechaniki, graficzne wodotryski, rozbudowane tryby wieloosobowe i fabułę, która na długie godziny potrafi przykuć do monitora. Inne produkcje stawiają natomiast na szeroko pojmowany oldschool, którego fani nadal mogą cieszyć się mechanikami wzorowanymi na klasycznych produkcjach (jak na przykład Doom). W tego typu grach liczy się przede wszystkim dobra zabawa i rozwałka, której gracz może być częścią. Doskonałym przykładem jest tutaj gra Prodeus, która zadebiutowała 9 listopada 2020 roku. Produkcja łączy w sobie staroszkolną strzelankę, atrakcyjną oprawą graficzną i niemal niczym nieskrepowaną akcję. 

 

Materiały promocyjne gry

Za grę obecnie trzeba zapłacić blisko 90 złotych – warto więc przed finalizacją transakcji sprawdzić jej wymagania sprzętowe, które znaleźć można chociażby na stronie gry w serwisie Steam.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7+
Procesor: CPU 2+ GHz, 4 rdzenie
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: NVidia GTX 580 lub AMD HD 7870
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7+
Procesor: CPU 3+ GHz, 8 rdzeni
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: NVidia GTX 1050 lub AMD RX 560
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

W grze nie możemy używać kodów – gracze są więc zdani na własny refleks i umiejętności, których pełnię mogą pokazać w tej dynamicznej produkcji. 

Szukasz innych strzelanek? Polecamy gry Metro: Last Light Redux i Mafia II: Edycja Ostateczna.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO