Imprezowa gra towarzyska

Pummel Party – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Gry komputerowe już dawno przestały być jedynie rozrywką dla jednego gracza – można nawet zaryzykować tezę, że większość nowych produkcji nastawionych jest na rozgrywkę multiplayer i zabawę sieciową. W 2018 roku zadebiutowała chociażby gra Pummel Party, która pozwala na wspólną zabawę nawet 8 osób jednocześnie (zarówno online jak i w lokalnym co-opie). Gracze w turach poruszają się po planszy i zbierają przedmioty, które najczęściej służą do przeszkadzania innym uczestnikom zabawy. Grę kupić możemy chociażby za pośrednictwem Steam – przed finalizacją transakcji warto jednak sprawdzić jej wymagania sprzętowe, które znajdziemy na stronie produkcji na platformie. 

Wymagania sprzętowe gry nie należą do najwyższych – dzięki temu do wspólnej zabawy możemy zaprosić także znajomych, którzy nie dysponują najnowszym sprzętem. Poniżej znajdziecie minimalne wymagania sprzętowe gry Pummel Party.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7
Procesor: Dual Core 2.4Ghz
Pamięć: 3 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 or above
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

Specyfika gry i jej rywalizacyjny charakter sprawiają, że oczywiście nie można używać w niej kodów czy trainerów. Gracze są więc zdani na własne umiejętności i pomysłowość. 

Szukasz innych gier towarzyskich? Sprawdź Talisman: Digital Edition i Worms: Zadyma

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO