Zdołasz przetrwać?

Raft – wymagania sprzętowe i kody

W ostatnich latach gracze doczekali się kilku nowych gatunków gier, które niemal z miejsca zyskały oddane grono fanów. Do takich nowych form rozrywki trzeba zaliczyć chociażby gry battle royale czy różnego rodzaju surwiwale. Te drugie charakteryzują się niezwykłą oryginalnością – świetnym przykładem jest tutaj gra Raft, która zmusza gracza do próby przetrwania na niewielkiej tratwie, która dryfuje po oceanie. Wiele zależy więc od naszego zmysłu przetrwania i poznania mechanik, którymi rządzi się wirtualna rozrywka. Gra zadebiutowała w roku 2018 i cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród graczy. Poniżej znajdziecie nieco więcej szczegółów na jej temat. 

Materiały promocyjne gry

Wymagania sprzętowe gry Raft nie należą do najwyższych. Przed zakupieniem gry warto jednak je sprawdzić – najwyższe detale i rozdzielczości wymagają bowiem nieco mocniejszego sprzętu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bit)
Procesor: 2.6 GHz Dual Core lub podobny
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 500 lub podobna
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe: 

System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 2.6GHz lub podobny
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 700 lub podobny
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody

Twórcy nie przewidzieli możliwości używania w ich produkcji kodów – wszakże nie taka jest idea walki z naturą podczas surwiwalu. W sieci bez trudu znaleźć można jednak trainery, któe mogą ułatwić rozgrywkę najbardziej sfrustrowanym. 

Szukasz dobrej i zabawnej komedii na wieczór? Sprawdź koniecznie filmy Kac Vegas w Bangkoku, Przekręt i Nic do stracenia.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO