Świetna akcja Sony

Ratchet and Clank za darmo – jak zdobyć grę?

Materiały promocyjne gry

Pandemia koronawirusa trwa i wiele wskazuje na to, że nie szybko wrócimy do pełnej normalności. Nic więc dziwnego, że odbiło się to także na branży gier i szeroko pojmowanej wirtualnej rozrywki. Gracze nie powinni jednak narzekać na nudę. Do ich dyspozycji oddawane są zupełnie za darmo znakomite tytuły – i dotyczy to nie tylko posiadaczy komputerów. Świetnym przykładem może być tutaj inicjatywa Sony, które wystartowało z akcją Play At Home. Ma ona na celu ograniczenie przemieszczania się i popularyzację grania w zaciszu własnego mieszkania. Czy jest to dobry sposób na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa? Dobrych gier za darmo nigdy za wiele!

Akcja Play At Home zapowiedziana została już jakiś czas temu – w jej ramach użytkownicy PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą liczyć na różne atrakcje. Pierwsza z nich właśnie wylądowała!

Ratchet and Clank za darmo!

Pierwszym prezentem i atrakcją dla graczy jest możliwość darmowego dodania do swojej biblioteki gry Ratchet & Clank – zwariowanej platformówki, która przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych gier w historii konsoli Sony. Grę można pobrać zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Grę za darmo można przypisać do swojego konta do 1 kwietnia. Jakie będą następne kroki Sony? Więcej informacji o całej akcji Play At Home prawdopodobnie pojawi się już wkrótce. Zanim to nastąpi warto rzucić okiem na nasz subiektywny ranking najlepszych produkcji na PlayStation 5 i PlayStation 4

Ratchet and Clank zwiastun

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO