Ciekawe połączenie

Ratropolis – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Dzisiejszego gracza trudno czymkolwiek zaskoczyć – nic więc dziwnego, że producenci i deweloperzy coraz odważniej stawiają na międzygatunkowe tytuły, które łączą w sobie znane i lubiane przez graczy mechaniki. Nietypowych premier nie brakowało też w niedawno zakończonym roku 2020. Pod jego koniec zadebiutowała chociażby gra pod tytułem Ratropolis, która jest mieszanką karcianki. roguelike’a  i gry strategicznej. Produkcja zadebiutowała na rynku 22 grudnia 2020 roku i zbiera bardzo dobre recenzje od graczy. Poniżej możecie natomiast sprawdzić jej minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe, które znaleźć można na stronie produkcji w serwisie Steam. 

Wymagania sprzętowe gry nie powinny stanowić problemu nawet dla starszych komputerów. To miła odmiana dla posiadaczy kilkuletnich sprzętów, którzy bez problemu będą mogli ograć nową produkcję. 

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Window 7, 8, 10 (64-bits)
Procesor: 2.4 Ghz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 512 MB VRAM
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Window 10 (64-bits)
Procesor: 3.2 Ghz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB VRAM
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

W grze nie można używać kodów – gracze zdani są więc na własne umiejętności. Poziom trudności produkcji nie powinien jednak stanowić problemu nawet dla tak zwanych niedzielnych graczy. 

Sprawdź również gry Second Extinction i Atomic Heart.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO