Plotki okazały się prawdą!

Resident Evil 4 VR oficjalnie zapowiedziane!

Fani serii Resident Evil nie mogą obecnie narzekać. W ostatnim czasie regularnie raczeni są remake’ami, nowymi odsłonami lub zapowiedziami kolejnych produkcji. Obecnie fani czekają na opisywaną kilka dni temu grę Resident Evil Village – ich zainteresowanie budziły jednak coraz to nowe doniesienia o kolejnych odsłonach serii. Jakiś czas temu hakerzy ujawnili informacje, które świadczyć miały zbliżającej się premierze gry Resident Evil 4 VR. Teraz okazało się, że plotki te były jak najbardziej prawdziwe – doczekaliśmy się bowiem oficjalnej zapowiedzi. 

Materiały promocyjne gry

Capcom ogłosił właśnie, że współpracuje ze studiem Aranmture i Oculusem – efektem tych prac ma być właśnie gra Resident Evil 4 w wersji na gogle Oculus Quest 2.

Kiedy zadebiutuje Resident Evil 4 VR?

Wiadomo, że gra z pewnością doczeka się licznych zmian, które pomogą w przemodelowaniu jej na zupełnie inny format rozgrywki. Jedną z najważniejszych zmian może okazać się zmiana gry na pierwszoosobową. Na razie w ręce graczy oddane zostało wideo, które ukazuje jedynie krótkie urywki gameplayu. Kiedy możemy doczekać się większej ilości informacji? Możliwe, ze na zbliżającym się evencie Oculus Gaming Showcase.

Szukasz gogli do VR? Sprawdź Gogle Sony Playstation VR.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO