Skórki do League of Legends - jak je zdobyć?

League of Legends jest jedną z najczęściej ogrywanych darmowych gier na komputerach osobistych. W trakcie rozgrywki ścierają się ze sobą dwie drużyny, których celem jest zabijanie wrogów i ostatecznie zniszczenie ich bazy. Gracze mają do wyboru wiele postaci, z których każda posiada swoje unikalne zdolności. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiednie zbilansowanie drużyny, które jest kluczem do sukcesu i osiągania najlepszych wyników. Dla każdego z bohaterów dostępne są skórki, które zmieniają wygląd postaci. W ogromnej większości przypadków są to płatne dodatki. Istnieją jednak sposoby na darmowe skórki do LoLa. 

Jak zdobywać darmowe skiny do League of Legends?

Okazuje się, że jest co najmniej kilka możliwości zdobycia skórek za darmo. Pierwsza z nich jest ściśle związana z social mediami twórców gry. Wystarczy polubić fanpage na Facebooku, zasubskyrbować kanał na YouTube i śledzić Twittera Riot Games, aby uzyskać darmowe skiny do postaci w LoLu. Skorzystać też możemy z zaimplementowanego warsztatu Hextech. Pozwala on na tworzenie skórek z ich elementów . Do stworzenia darmowych skinów potrzebujemy ich odłamków i esencji, która pozwoli na ich połączenie. Za wygrane mecze otrzymujemy też losowe fragmenty kluczy, które gromadzone odpowiednio długo pozwolą na otworzenie skrzyń ze skinami. Jako darmowe skiny w League of Legedns potraktować możemy także nagrody za wyniki w sezonie rankingowym. Im lepiej się zaprezentujemy, tym atrakcyjniejszych nagród możemy się spodziewać. 


Pobieranie League of Legends

Aby zacząć swoją przygodę w wirtualnym świecie League of Legends wystarczy kilka prostych czynności i chwila cierpliwości.  W pierwszej kolejności należy ściągnąć klienta gry, zarejestrować się i pobrać produkcję na dysk naszego komputera. Później wystarczy skonfigurować grę i przejść samouczek. Po ukończeniu tutoriala powinniśmy już znać podstawowe zasady gry. Wówczas będziemy gotowi na stawienie czoła innym graczom w rozgrywce sieciowej. Chcesz się spróbwać w innych bezpłatnych produkcjach? Sprawdź ranking najlepszych darmowych gier PC. Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO