Strzelec wyborowy powraca

Nadchodzi gra Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Materiały prasowe

Rok 2021 przynieść ma sporo ciekawych premier, na które czekają gracze z całego świata. Zaliczyć można do tego grona z całą pewnością polską produkcję Sniper Ghost Warrior Contracts 2, która jest kolejną częścią uznanej gry traktującej o strzelcach wyborowych. Snajperskie produkcje wydają się dziś nieco niszową gałęzią gier w porównaniu chociażby do dynamicznych strzelanek i gier akcji – wciąż jednak znajdują grono oddanych fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na kolejne możliwości sprawdzenia swojej celności czy opanowania. Okazuje się, że polska gra zadebiutować ma jeszcze w tym roku – kilka dni temu poznaliśmy datę jej premiery i zwiastun. 

Seria Sniper Ghost Warrior miała swoje wzloty i upadki – ostatecznie udało się jej jednak odzyskać zaufanie graczy, którzy czekają na sequel udanej gry z podtytułem Contracts. Okazuje się, że oczekiwanie powoli dobiega końca.

Kiedy zadebiutuje gra Sniper Ghost Warrior Contracts 2?

Gra Sniper Ghost Warrior Contracts 2 miała być dostępna jeszcze w roku 2020. Dotknęły ją jednak niespodziewane przesunięcia i opóźnienia, które jeszcze podsyciły oczekiwania graczy. Już niedługo ma się okazać, czy zostaną one spełnione. Niedawno światło dzienne ujrzał bowiem zwiastun, na którym poznaliśmy też datę premiery polskiej produkcji. Gra zadebiutować ma 4 czerwca na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X/S. Poniżej możecie zapoznać się natomiast z jej zapowiedzią. 

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - zwiastun

Sprawdź również wymagania sprzętowe ciekawych gier - polecamy It Takes Two i Days Gone.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO