Druga część hitu

Spelunky 2 – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Zdarza się, że na rynku pojawiają się gry niepozorne, którym niewielu początkowo wróży sukces. Tak było w przypadku pierwszej części gry Spelunky. Produkcja miała porsty pomysł na rozgrywkę – wcielaliśmy się w grotołaza, na którego czekały losowo generowane podziemia, nic oryginalnego. Grywalność i mechaniki gry sprawiły jednak, że szybko stała się ona hitem, w który grały dziesiątki tysięcy miłośników wirtualnej rozrywki. Nic więc dziwnego, że powstała druga część wyjątkowo udanej gry indie, która zadebiutowała 29 września 2020. Obecnie produkcję zakupić można między innymi za pośrednictwem platformy Steam. 

Minimalne wymagania sprzętowe gry nie należą do najwyższych i problemów z nimi nie powinny mieć nawet kilkuletnie komputery. Warto jednak sprawdzić je przed zakupem – za grę Spelunky 2 n a Steam zapłacić trzeba obecnie nieco ponad 70 złotych.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Quad Core 2.6 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 750
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 600 MB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

W grze Spelunky 2 nie możemy używać kodów – w sieci bez trudu jednak znajdziemy trainery i programy zewnętrzne, które mogą ułatwić nam rozgrywkę. Pamiętajmy jednak, że warto korzystać z nich rozsądnie – mogą one bowiem zepsuć zabawę płynącą z gry. 

Sprawdź również gry Everspace 2 i Observer: System Redux.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO