Czekacie na tę grę?

The Lord of the Rings: Gollum – zobaczyliśmy teaser tytułu

Materiały promocyjne gry

Fantastyczne światy wykreowane literacko lub filmowo nierzadko stają się inspiracją dla twórców gier komputerowych. Nie inaczej musiało się stać w przypadku „Władcy Pierścieni” – tolkienowskie Śródziemie idealnie niemal nadaje się do osadzenia w nich gier typu RPG czy tytułó przepełnionych akcją. Jakiś czas temu zadebiutowały chociażby takie gry jak Middle-earth: Shadow of Mordor czy LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni. Wielkimi krokami zbliża się kolejna produkcja - The Lord of the Rings: Gollum, za którą odpowiedzialne jest studio Daedalic Entertainment. Czego możemy się spodziewać po grze i kiedy ona zadebiutuje? Na razie konkretów jest bardzo mało – graczy uracozno niedawno teaserem, z którego jednak niewiele wynika.

Głównym i tytułowym bohaterem produkcji ma być oczywiście Gollum. Gra prawdopodobnie będzie skradanką – nie zabraknie jednak elementów akcji, walki czy lokacji znanych nam z uniwersum.

The Lord of the Rings: Gollum – zwiastun 

Gra na pewno będzie produkcją bardzo ambitną – i to właśnie takie szerokie ujęcie sprawia, że spora część graczy podchodzi do tytułu ze sporą rezerwą. Do niedawna w sieci krążyły jedynie screeny i grafiki koncepcyjne, które o samej grze mówiły bardzo niewiele. Teraz uraczono nas krótkim materiałem, na którym możemy zobaczyć nieco więcej. Gra zadebiutować ma w 2022 na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Nintendo Switch. Czekacie na nową produkcję? W takim razie obejrzyjcie koniecznie poniższe wideo.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO