Ruszyła rejestracja do wczesnego dostępu

The Witcher: Monster Slayer – premiera już wkrótce

Wiele wskazuje na to, że fani Wiedźmina będą musieli poczekać na kolejną pełnoprawną produkcję z uniwersum jeszcze wiele lat. Pocieszać ich może fakt, że prawdopodobnie jeszcze w tym roku zadebiutuje drugi sezon netflixowego serialu z białowłosym Geraltem w roli głównej. Wcześniej – bo już latem – zadebiutować ma mobilna gra The Witcher: Monster Slayer, To nie pierwsza produkcja z uniwersum, w którą zagramy na telefonach – wcześniej na smartfonach zadebiutował chociażby Gwint. Na czym ma polegać gra? Czy można się już zgłaszać do wcześniejszego dostępu?

Materiały promocyjne gry

Gra ma zadebiutować dopiero latem – już teraz jednak możemy zapisać się w kolejce do wcześniejszego dostępu. W formularzu trzeba podać swojego maila, model telefonu i jego system operacyjny.

Czego spodziewać się po Wiedźminie Go?

Grę można porównać do niezwykle popularnej swego czasu produkcji Pokemon Go. Wiedźmińska produkcja także będzie opierać się na rozszerzonej rzeczywistości – tym razem jednak przyjdzie nam polować na potwory, które rozsiane będą po wirtualnej mapie naszej okolicy. Czy rozgrywka przykuje uwagę graczy? Pierwsi szczęśliwcy powinni otrzymać dostęp do produkcji jeszcze pod koniec kwietnia. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. 

Szukasz innych gier z wiedźmińskiego uniwersum? Polecamy tytuły Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści i Gwint


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO