Wojna w mechach

Titanfall 2 – wymagania sprzętowe i kody

Gry komputerowe dostarczają nam rozrywki i zabijają nudę już od kilku dekad. Nic więc dziwnego, że prawdziwego gracza coraz trudniej czymś zaskoczyć. Wciąż zdarzają się jednak produkcje, które swoją mechaniką, grywalnością i pomysłem na rozgrywkę wychodzą poza ramy. Takie świeżynki często cieszą się sporą popularnością graczy. Podobnie jest z serią Titanfall, która doczekała się dwóch pełnoprawnych produkcji. Druga część gry zadebiutowała 28 października 2016 – niedawno natomiast trafiła także na Steam. Gra stawia na rozgrywkę sieciową i pojedynki tytułowych tytanów, którymi są olbrzymie mechy wyposażone w najróżniejsze uzbrojenie. 

Materiały promocyjne gry

Przez zakupem gry warto zwrócić uwagę na jej wymagania sprzętowe. Pomimo kilku lat od premiery nie należą one bowiem do najniższych. Poniżej znajdziecie minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe gry Titanfall 2.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Win 7/8/8.1/10 (64bit)
Procesor: Intel Core i3-6300t lub równoważny
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA Geforce GTX 660 2GB lub AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 45 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Win 7/8/8.1/10 (64bit)
Procesor: Intel Core i5-6600 lub lepszy
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA Geforce GTX 1060 6GB lub AMD Radeon RX 480 8GB
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 45 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody

Titanfall 2 stawia ogromny nacisk na rozgrywkę sieciową – nie można w niej więc używać kodów ani wspomagaczy. Do trybu single można jednak znaleźć trainery, które ułatwią rozgrywkę i pozwolą bawić się grą. 

A może szukasz czegoś ciekawego do obejrzenia? Sprawdź filmy Kobieta w czerni, Ze wszystkich sił i Spódnice w górę!Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO