Rzymskie legiony w gotowości

Total War: Rome Remastered – RTS w nowej odsłonie!

Materiały promocyjne gry

Ten rok może okazać się naprawdę ciekawy dla graczy, którzy doczekają się wielu ciekawych premier – zarówno zupełnie nowych produkcji, jak i odświeżonych klasyków. Szczególnie ciekawie prezentują się odświeżone klasyki. W tym roku doczekamy się takich premier jak Mass Effect: Edycja Legendarna, Diablo II: Resurrected czy The Yakuza Remastered Collection. Do tego zacnego grona dołączyła właśnie gra Total War: Rome Remastered – odświeżona wersja klasyka RTS-owej rozgrywki, w której poprowadzimy rzymskie legiony do chwały. Czego możemy spodziewać się po produkcji i kiedy gra zadebiutuje?

Za remaster odpowiedzialne jest studio Feral Interactive, które naprawdę przyłożyło się do swojego zadania, zmian w grze ma być sporo i znacząco mają one wpłynąć na – i tak wysoką w oryginale – grywalność. 

Total War: Rome Remastered – nowości i data premiery

Do użytkownika gracza oddanie zostanie gra w ultrawysokiej rozdzielczości. Do gry zostanie dodanych sporo nowości – frakcje, kampanie i naprawione błędy swojej poprzedniczki. Gruntowną przemianę przeszły też systemy pomocy czy funkcje samej gry. Dodatkową nowinką jest możliwość międzyplatformowej gry wieloosobowej. Wisienką na torcie ma być odnowiona oprawa graficzna. Gra zadebiutuje już niedługo – remaster zadebiutuje na PC 29 kwietnia. Warto dodać, że posiadacze starej wersji gry mogą nabyć odnowioną produkcję za połowy ceny (promocja obowiązuje do 1 czerwca 2021 roku). Zamierzacie sprawdzić remaster? Poniżej znaleźć możecie jego zwiastun.  

Zwiastun 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO