Pół miliona graczy jednocześnie

Valheim – kolejne rekordy wikińskiego survivalu

Materiały promocyjne gry

Epidemia i związane z nią obostrzenia sprawiły, że coraz więcej osób czas wolny spędza w swoich mieszkaniach. Nic więc dziwnego, że odczuła to branża gier komputerowych, które są obecnie popularniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Doskonale widać to na przykładzie nowych produkcji, które charakteryzują się wysoką grywalnością i pozwalają na zabawę w kooperacji. Jedną z najciekawszych wydaje się być Valheim – osadzony w realiach nordyckich survival, który pozwala nam sprawdzić się w roli wikinga. Gracze początkowo nie byli przekonani do produkcji – wszak w segmencie gier związanych z przetrwaniem widzieliśmy już niemal wszystko. Valheim pokazuje, że grywalność zawsze się jednak obroni i przyciągnie miliony graczy. Niedawno szwedzkie Iron Gate pochwaliło się kolejnymi imponującymi rekordami swojej debiutującej produkcji.

Jakiś czas temu poinformowano, że sprzedano ponad 3 miliony kopii gry – okazuje się jednak, że może być jeszcze lepiej. Teraz suvival dołączył do naprawdę ekskluzywnego grona gier, w których jednocześnie bawiło się najwięcej graczy.

Valheim – ponad 500 tysięcy grających jednocześnie

Iron Gate pochwaliło się, że ich gra we wczesnym dostępie znalazła już 4 miliony nabywców. Nie jest to jednak jedyny warty odnotowania sukces gry. Okazuje się bowiem, że w nordycki survival grało jednocześnie ponad 500 tysięcy graczy. Takim wynikiem na Steam pochwalić się mogą jeszcze CS:GO, Dota 2, PUBG i Cyberpunk 2077. Co wpływa na tak dużą popularność? Gra może się pochwalić niesamowitą grywalnością i ciągle jest rozwijana. Dodatkowym atutem są niskie wymagania sprzętowe i obciążenie dysku twardego naszego komputera. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy gry, którą wciąż kupić można we wczesnym dostępie.

Valheim – zwiastun premierowy wczesnego dostępu

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO