Robale w nowej odsłonie

Worms: Zadyma – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Niektóre gry komputerowe znają niemal wszyscy – do tego rodzaju produkcji z całą pewnością można zaliczyć serię Worms, która już od lat dostarcza nam zarówno nutki rywalizacji, jak i sporej dawki absurdalnego humoru. Wszystko za sprawą bojowo nastawionych robali, które rywalizują ze sobą za pomocą wymyślnych, zabawnych i przede wszystkim potężnych broni. Ich arsenał jest naprawdę niewiarygodny i zawiera chociażby wybuchającą owcę czy kultowy już święty granat ręczny. W 2020 roku zadebiutowała gra Worms: Zadyma, która nieco odbiega od klasycznej rozgrywki znanej z serii – znajdziemy tu chociażby tryby Deathmatch i Ostatni robal. Nadal jednak zachowany został trzon serii i nie będzie można narzekać na brak akcji i dobrej zabawy.

Gra zadebiutowała w grudniu – co za tym idzie jej cena obecnie nie należy do najniższych. Przed zakupem warto więc sprawdzić jej wymagania sprzętowe, które znajdziemy chociażby na stronie gry w serwisie Steam.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-2300 lub FX-4350
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 2GB NVIDIA GeForce lub 2GB AMD Radeon

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 5 1600
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 4GB NVIDIA GeForce lub 4GB AMD Radeon

Źródło: Steam

Kody:

W grze nie użyjemy kodów – zdani jesteśmy więc na własny refleks i pomysłowość, które od zawsze wyróżniały najlepszych graczy serii Worms. 

Szukasz innych gier z robalami w roli głównej? Sprawdź Worms Reloaded i Worms W.M.D.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO